Karmy dla kotów Trainer – czy warto?

Karmy dla kotów Trainer – czy warto?

Niewielu z właścicieli kotów decyduje się na samodzielne przyrządzanie potraw dla pupila. Rezygnują z roli kucharza ze względu na brak czasu, umiejętności lub strach przed tym, że nieodpowiednio skomponują danie i będzie ono niepełnowartościowe. Koty potrzebują zbilansowanych, zdrowych i naturalnych posiłków, dostoswanych do jego kalorycznych potrzeb wynikających z wieku i stylu życia pupila. Poznaj gamę produktów dla zwierząt Trainer.

Trainer to włoska marka, która za cel główny swojej działalności ustanowiła sobie dobro i zdrowie czworonogów. W ofercie sklepów znaleźć można zatem karmy Trainer Natural Cat Young, dedykowaną dla kociąt. Maluchy będą wręcz zachwycone jej smakiem. Za sprawą obecnych w niej witamin oraz białek dania te wspomagają rozwój kostno-stawowy, wspierają pracę jelit i wspierają układ moczowy. Duże stężenie białka pomaga małemu kotu budować masę mięśniową.

Dla nieco starszych pupili dedykowane są karmy suche Trainer Natural Adult w różnych smakach. Ta seria przeznaczona jest dla kotów powyżej 1 roku życia. Wysokowartościowa, zbilansowana i pyszna porcja witamin, białek oraz minerałów to właśnie synonim marki Trainer. Dzięki zawartym w składzie algom morskim, cynku oraz drożdżom piwnym zwierzak staje się bardziej odporny na alergie skórne, a jego sierść lśni wprawiając domowników w zachwyt. Tak jak wszystkie karmy dla kotów. Trainer również produkty z serii Adult nie zawierają sztucznych barwników, czy polepszaczy. Produkty tej marki nie są testowane na zwierzętach. Obecne w chrupkach prebiotyki poprawiają prace jelit kota, a ekstrakt mięty i propolisu pomaga zwalczyć nieprzyjemny zapach z ust kota.

Trainer wypuścił również linię suchego jedzenia i mokrego dla kotów po sterylizacji lub kastracji. Zbilansowane posiłki zapewniają kotom odpowiednią ilość kalorii. To energetyczny zastrzyk, jego dawka dostosowana jest do indywidualnych potrzeb zwierzęcia.

Produkty marki Trainer dostępne są również w formie pasztecików z mokrej karmy dla kotów, która oprócz wszystkich powyższych pozytywnych cech jest jeszcze mnie przetworzona niż pozostałe zdrowe produkty Trainer.

Wśród oferty sklepów internetowych napotkać można produkty Trainer służące do odkłaczania kota.  Są to karmy przeznaczone dla zwierząt o wrażliwych żołądkach i jelitach. Oprócz całej gamy witamin, dużej ilości białek zwierzęcych ten konkretny rodzaj suchej karmy pozwala na usunięcie zalegającej w trzewiach kota sierści. Dodatkowo karmy odkłaczajace  Trainer Personal Hairball wspomagają pracę nerek i pęcherza moczowego kota.