Lily’s kitchen karma dla kota i inne produkty

Lily’s kitchen karma dla kota i inne produkty

Lily’s Kitchen jest to angielska marka, która powstała ponad 10 lat temu z założeniem, aby karma dla zwierząt była odpowiednio zbilansowana, cechowała się wysoką jakością składników, była smaczna i przygotowana z pasją.

Czym cechują się produkty Lily’s Kitchen?

  1. Pełnowartościowe  mięso – odpowiednia karma to wysokiej jakości składniki. Do tworzenia swoich produktów marka ta wykorzystuje jedynie pełnej wartości, świeże mięso i ryby, które dostarczają zwierzętom niezbędne dla dobrego wzrostu mięśni i zdrowych tkanek białko. W dodatku jest ono łatwiejsze do strawienia niż używana powszechnie przetworzona mączka mięsna i inne produkty mięsopodobne. Szeroka gama świeżego mięsa i ryb pozwala na stworzenie pysznych przepisów zawierających najlepsze składniki odżywcze, które są kluczem do zbilansowanej diety.
  2. Dostosowanie do każdej grupy wiekowej – niezależnie od tego, na jakim etapie życia jest Twój zwierzak, należy mu się karma, która pozwoli mu na cieszenie się jak najlepszym zdrowiem.  Lily’s Kitchen ściśle współpracuje z weterynarzami i dietetykami, co umożliwia im tworzenie kompletnych i zbilansowanych receptur wykorzystując najwyższej jakości naturalne składniki, witaminy i minerały. Dzięki temu zwierzak pozyskuje z pożywienia wszystko to, co dla niego najlepsze.
  3. Brak dodatku zbóż – o tym, że kot to stuprocentowy mięsożerca i nie powinien jeść zbóż wie już chyba każdy. Niestety niektórzy producenci ciągle wpychają pszenicę i inne ziarna w swoje receptury – aby po prostu zaoszczędzić na kosztach. W produktach marki Lily’s Kitchen na szczęście zbóż nie znajdziemy, ponieważ jest to w pełni zdrowa i odżywcza karma.
  4. Wzbogacenie o  taurynę – substancję, która jest niezbędna dla zdrowia kota, zapewnia prawidłowe funkcjonowanie metabolizmu oraz dobrą kondycję trawienną.

Lily’s Kitchen w swojej ofercie ma karmy zarówno dla kotów, jak i dla psów. Skupmy się na kocich przysmakach, które dostać można w suchej oraz mokrej postaci.

Dostępne są karmy przeznaczone dla kotów dorosłych oraz te skierowane dla młodych kociąt.

Dla kotów dorosłych można znaleźć między innymi karmy o smaku:

– ryby,

– jagnięciny,

– łososia z indykiem i krewetkami,

– kurczaka,

– indyka.

Dla młodych kociąt w ofercie jest :

– karma zawierająca kurczaka, wieprzowinę, indyka i rybę – wszystko organicznego pochodzenia,

– karma o smaku kurczaka.

Karmy dostępne są w różnych opakowaniach – od 85g do puszek 400g.

Często można trafić na okazje cenowe, np. tak jak teraz przy zakupie 15 opakowań po 85g karmy Organic Dinner o smaku indyka dla kotów dorosłych, aż 4 opakowania dostaniesz gratis.

Produkty Lily’s Kitchen są bardzo dobrym wyborem jeśli zależy nam na zdrowiu naszych pupilów. Są dobrze zbilansowane, dostarczają zwierzakom wielu cennych składników odżywczych. Pomagają nam zadbać o rozwój naszych kotów, a jednocześnie są smaczne i chętnie przez nie zjadane.  Jeśli nie znasz jeszcze produktów tej marki to jak najszybciej je przetestuj, a zobaczysz jak szybko zasmakują one Twojemu kotu!