Pioneer Pet Swan poidełko fontanna – czy jest najlepsze?

Pioneer Pet Swan poidełko fontanna – czy jest najlepsze?

Poidełko Pioneer Pet to ozdobne poidło w formie fontanny, które dzięki swojemu wygiętemu kranowi przypomina łabędzia. Swoim wyglądem oraz nieustannie pluskającą wodą wzbudza u kotów ciekawość i zainteresowanie. Umożliwia zwierzęciu picie wody zarówno z kranu, jak i z miski.

Sprawdza się w szczególności dla kotów, które lubią pić wodę z kranu. Nieustannie pluskanie wody w fontannie zachęca pupila do podchodzenia i częstowania się wodą. Nawet jeśli kot nie jest z początku zainteresowany piciem wody z kranu, to może bez problemu pić z dużej miski nie zamaczając przy tym głowy, do momentu aż przekona się do kranu. A przekona się na pewno, ponieważ taka fontanna to ciekawa atrakcja dla kociaków.

Pioneer Pet posiada wiele zalet:

– jest ciche – swoim  dźwiękiem przypomina płynący strumyk wody,

– jest bezpieczne –  z tworzywa sztucznego, które nie zawiera bisfenolu A,

– ma możliwość regulacji przepływu wody,

– cały czas utrzymuje wodę świeżą i chłodną poprzez nieustanną cyrkulację,

– posiada wymienny filtr oczyszczający wodę i chroniący pompę,

– jest bardzo łatwe w utrzymaniu higieny – można je myć w zmywarce,

– zachęca pupila do częstszego picia wody poprzez pluskanie, które przyciąga uwagę kota,

– jest atrakcyjną ozdobą w pomieszczeniu – wyglądem przypomina łabędzia.

Kupując poidło Pioneer Pet  otrzymujemy w zestawie: poidełko, pompę, 1 filtr, adapter USB, kabel zasilania oraz instrukcję obsługi.

Czyszczenie poidła Pioneer Pet

Poidło się bardzo łatwo czyści.  Wystarczy raz w tygodniu umyć je delikatnym środkiem czyszczącym i opłukać. Zawsze należy stosować się do zalecanej ilości wody tak, aby pompa nie pracowała na sucho. Czyszczenie filtra polega jedynie na wyjęciu go z urządzenia i delikatnym przepłukaniu wodą. Co cztery tygodnie trzeba wyczyścić i pompę. Aby to zrobić należy wyjąć magnes napędu i ostrożnie przetrzeć go ściereczką. Raz na kilka miesięcy warto go również oczyścić octem – aby nie pokrył się kamieniem ze względu na zawartość wapnia w wodzie.

W przypadku nadmiernego zanieczyszczenia filtra ciałami obcymi, karmą czy też sierścią można zakupić dodatkowe filtry wymienne. Powinny być one wymieniane co 2-4 tygodnie lub od razu po wcześniej wspomnianym widocznym zanieczyszczeniu.

Dlaczego Pioneer Pet to najlepsze poidło?

Poidło Pioneer Pet jest idealnym rozwiązaniem dla Twojego kota. Nie jest to tylko ładnie wyglądający gadżet, który nie przynosi żadnych korzyści poza ozdobą mieszkania. To urządzenie, które zadba o dostarczenie kotu odpowiedniej ilości wody, co jest niezmiernie ważne dla jego zdrowia.  Dzięki formie fontanny motywuje ono pupila do spożywania większych ilości wody, a niestety dużo kotów pije jej po prostu za mało. Dzięki nieustającej cyrkulacji zwierzę ma nieograniczony dostęp do świeżej, czystej i chłodnej wody – nie musi na Ciebie czekać aż mu ją nalejesz do miseczki.  Jest to inwestycja w zdrowie Twojego zwierzaka, a przy okazji i niezła frajda dla kotów lubiących pić z kranu.