Zabawka Ferplast Flashlight dla kota

Zabawka Ferplast Flashlight dla kota

Każdy kot uwielbia harce i poznawanie świata, dlatego zabawka Ferplast Flashlight dla kota będzie dla niego atrakcyjna od pierwszych miesięcy życia. Warto pobudzać kocią wyobraźnię, a także rozwijać koordynację ruchową wybierając interaktywne zabawki.Karuzela składa się z podstawy z otworami, w których znalazły się dwie kulki. Jedna plastikowa i kratkowana, a druga migająca, rozbudzająca kocią ciekawość. Do tego na sprężynce została umieszczona jeszcze pluszowa kulka na którą kociak z radością będzie wskakiwał, gryzł, a także trącał łapką. Świetnie komponuje się ze świecącym torem od Flashligt w którym także można umieścić kulki. Zabawki interaktywne zapewniają rozrywkę kociętom, jak i dorosłym kotom, które także nie stronią od zabawy.

Jak rozwijać koci refleks, instynkt łowny i koncentrację?

W przypadku każdego kota bardzo duże znaczenie ma kilka godzin, kiedy jest aktywny. Koty przesypiają nawet 18 godzin, a małe kotki jeszcze więcej. Dlatego kiedy już przejdą w stan aktywności nie chcą się nudzić. Aby nie skończyło się na szukaniu atrakcji w postaci wspinania się po długich zasłonach czy też obgryzania kwiatów doniczkowych, warto zainwestować w zabawki interaktywne. Dzięki nim mały kociak i duży kot zawsze będą miały co robić. Ferplast Flashlight ma aż trzy kulki i jedną zabawką równocześnie mogą bawić się dwa koty. Wiele możliwości sprawia, że kot na pewno nie będzie się nudził próbując wydobyć kuleczkę z karuzelki albo boksując się z tą umieszczoną na sprężynie, która jest miękka, dlatego kot w żadnym wypadku nie zrobi sobie krzywdy. Wydobywanie kuleczek z dziurek może przypominać kotom polowanie, wszak nawet kot rasowy ma naturalny instynkt łowny. Poruszające się kulki wydają głośny dźwięk który zawsze zainteresuje kota. Kuleczka poruszająca się w koło koncentruję uwagę kociaka, który ćwiczy swój refleks i szybkość. Dzięki temu może prawidłowo się rozwijać. Zabawa interaktywna stymuluje jego wszystkie ważne zmysły zarówno wzrok, słuch, jak i dotyk.

Zafunduj zabawkę kotu i spraw mu frajdę

Kot mimo, że wydaje się indywidualistą, lubi towarzyszyć człowiekowi. Często, aby zwrócić na siebie uwagę robi niekoniecznie pochwalane przez opiekunów rzeczy. Aby ostudzić zapędy kociaka warto wybrać dla niego prezentowaną zabawkę interaktywną, która skupi jego uwagę na dłuższy czas. Być może dzięki temu unikniesz strat w swoim mieszkaniu albo
przynajmniej je zniwelujesz. Ferplast Flashligt dla kota wykonana jest z mocnego i trwałego tworzywa sztucznego, a także metalu i materiału pluszowego. Wszystkie tworzywa są bezpieczne dla kota, jednak nie należy go pozostawiać samego z zabawką i zawsze należy go nadzorować. Wystarczy odrobina przestrzeni, by stworzyć prawdziwy plac zabaw dla kota lub kociąt i sprawić im wiele frajdy. Wydasz niewiele, a Twój kot będzie zachwycony.